Pakiet Ekologia

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest dbanie o naszą planetę, stworzyliśmy więc pakiet Ekologia aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 5 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Mamy nadzieję, że gry ekologiczne nie tylko nauczą w jaki sposób segregować odpady ale na trwałe zaszczepią chęć dbania o środowisko.

Cena: 500 zł netto.

Gry wchodzące w skład pakietu:

1. CO BARDZIEJ EKO
Po wystartowaniu gry zegar zaczyna odmierzać czas, a na środku planszy pojawia się pytanie dotyczące ekologii i 2 możliwe odpowiedzi. Zadaniem gracza jest odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań poprzez zaznaczenie właściwego pola.

2. SEGREGACJA ŚMIECI
Na górze planszy znajdują się 4 kosze na śmieci: PAPIER I TEKTURA, BIO, SZKŁO oraz TWORZYWA SZTUCZNE I PLASTIK. W kółku leży śmieć, który należy umieścić w odpowiednim koszu. Zadaniem gracza jest posegregować jak najwięcej odpadów do odpowiednich pojemników zanim skończy się czas.

3. ROZKŁAD ŚMIECI
Na środku planszy wyświetlone jest się koło z pytaniem dotyczącym rozkładu śmieci, a dookoła niego 4 możliwe odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Odpowiedz na jak najwięcej pytań zanim upłynie czas.

4. SPRZĄTANIE LASU
Jesteśmy w lesie, gdzie wyrzucane są różne śmieci. Trzeba złapać jak najwięcej odpadów w ciągu 1 minuty, trzeba być szybkim i dokładnym i uważać żeby nie żaden ze śmieci nie spadł i nie zaśmiecił lasu. Kto będzie najlepiej dbał o las ten wygra.

5. ŚMIECI W RZECE
Turyści na statku wysypali śmieci do rzeki, która jest teraz bardzo brudna. Musisz wyłowić wszystkie śmieci zanim wpłyną do morza, śpiesz się zanim skończy się czas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.