O nas

Jesteśmy producentem najbardziej profesjonalnych zestawów Interaktywnej Podłogi dostępnej obecnie na polskim rynku. Nasza przygoda związana z interaktywnymi animacjami rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to powstał pomysł na Interaktywną Podłogę FunFloor. Po wielu miesiącach intensywnej pracy i przeprowadzeniu licznych testów w dniu 1 czerwca 2009 r miała miejsce jej oficjalna premiera. Od tego momentu wyznaczamy kierunek rozwoju interaktywnych podłóg w Polsce.

Początkowo Interaktywna Podłoga miała zastosowanie jako narzędzie marketingowe umożliwiające bezpośredni kontakt z treściami reklamowymi.  Szybko okazało się, że FunFloor skutecznie przyciąga uwagę dzieci. Podążając w tym kierunku postanowiono stworzyć pakiet gier dedykowany do sal zabaw. Podjęte działania odniosły ogromny sukces. Interaktywna Podłoga FunFloor cieszyła się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci, dlatego zdecydowano się na jej zastosowanie również w edukacji.

Dzięki naszym działaniom interaktywne podłogi zmieniły swoją początkową rolę. Zmodyfikowaliśmy produkt, który służył w szeroko rozumowanej branży rozrywkowej na nowoczesne narzędzie edukacyjne. W 2012 roku FunFloor został pierwszą interaktywną podłogą w Europie, która znalazła zastosowanie w edukacji. W rezultacie powstał zestaw FunFloor EDU wyposażony w pakiet animacji edukacyjnych, który zaczęliśmy wdrażać w 2014 roku. W tym samym roku na potrzeby Szpitala Dziecięcego w Lublinie, dostosowaliśmy Interaktywną Podłogę FunFloor do celów rehabilitacyjnych. Było to pierwsze w Europie zastosowanie interaktywnej podłogi w medycynie.

W kolejnych latach współpracując z placówkami edukacyjnymi i medycznymi skupiliśmy się na tworzeniu nowych pakietów gier, dostosowując je do aktualnych potrzeb odbiorców. Ciągły rozwój oraz rozbudowa oferty odkryły nowe możliwości wykorzystania Interaktywnej Podłogi m.in. w pracy z seniorami. FunFloor okazał się nieocenionym wsparciem w procesie powrotu do pełnej sprawności fizycznej.

Od początku naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na promowanie zdrowego trybu życia oraz budowanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Realizowane przez nas projekty są tego najlepszym potwierdzeniem.

Jesteśmy zgranym zespołem, który z optymizmem podejmuje nowe wyzwania. Chętnie nawiążemy współpracę przy indywidualnych projektach, więc jeśli masz pomysł na nową grę, z przyjemnością stworzą ją dla Ciebie.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.