Pakiet Baby First

Jest to pakiet stworzony we współpracy z amerykańską telewizją Baby First TV. Kierowany głównie do najmłodszych odbiorców. Pakiet Baby First TV zawiera 6 gier, które wprowadzają najmłodszych w świat dźwięków i kolorów. Gry są świetną formą zabawy ruchowej rozwijającej spostrzegawczość i koordynację wzrokowo ruchową. Szczególnie polecany do przedszkoli, żłobków i sal zabaw.

Cena: 500 zł netto.

 

Gry wchodzące w skład pakietu:

1. PEEK A BOO – A KUKU
Peek a Boo bardzo lubi bawić się w chowanego. Przyjrzyj się dobrze a na pewno go wypatrzysz. Wtedy powiedz “a kuku widzę Cię” i wskocz na niego, ale zaraz zaraz, gdzie się podział Peek a Boo? Poszukamy go razem?

2. TĘCZOWY KOŃ – KOLORY
Tęczowy Koń uwielbia malować obrazki swym kolorowym ogonem. Pomóż mu i pomaluj dokładnie wszystkie elementy. Jak Ci się uda pomalować wszystkie elementy, Tęczowy Koń namaluje dla Ciebie piękną kolorową tęczę.

3. MISIA BENIA – DŹWIĘKI
Cześć Misiu Beniu! Pobawimy się w odgadywanie dźwięków? Posłuchaj uważnie i odgadnij co to za dźwięk. Wybierz obrazek, który według Ciebie pasuje do dźwięku. Gotowi? Dobrze, więc bawmy się.

4. SAMMY & EVE – CIEPŁO ZIMNO
Wiewiórka Sammy ma żołądź, hmm gdzie by go schować. Już wiem! Ukryję go tutaj. Twoim zadaniem jest pomóc wiewiórce Eve go odnaleźć. Dziecko które będzie szukać zakrywa oczy, a kiedy kiedy nadchodzi czas szukania pozostałe dzieci pomagają w szukaniu mówiąc ciepło-zimno. A kiedy odnajdziemy żołądź klaszczemy w dłonie. Zagramy razem?

5. KACZUSZKA TILLY – ZWIERZĘTA
Cześć jestem kaczuszka Tilly, to jest mój dom. Odwiedzają mnie tu moi przyjaciele. Bardzo lubię się z nimi bawić. Hmm a co to za dźwięk? Ktoś przyszedł mnie odwiedzić, bardzo ciekawe kto to też może być. Pomożecie mi odgadnąć jakie zwierzątko czeka za drzwiami? Posłuchajmy razem.

6. GOO GOO – SAMOCHODY
Mały niebieski GooGoo bardzo lubi rysować samochody. Czasami jego rysunki wyskakują z kartki i uciekają na wszystkie strony. Pomożesz je złapać zanim odjadą?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.