About us

Jesteśmy producentem najbardziej profesjonalnych zestawów Interaktywnej Podłogi dostępnej obecnie na polskim rynku. Pierwszą Interaktywną Podłogę FunFloor stworzyliśmy w 2009 roku i od tamtej pory wyznaczamy kierunek rozwoju interaktywnych podłóg w Polsce.

W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na promowaniu zdrowego trybu życia oraz aktywizowaniu poprzez ruch. Gry na Interaktywną Podłogę FunFloor mają bardzo pozytywny wpływ na ogólny rozwój psycho-fizyczny. Wśród oferowanych przez nas pakietów gier znajdują się zabawy tematyczne, mające na celu rozwijanie logicznego myślenia oraz wspieranie nauki pisania i czytania. W naszej ofercie znajdują się też rozbudowane serie quizów sprawdzające wiedzę z różnych przedmiotów w klasach 4-8.

Na początku Interaktywna Podłoga FunFloor używana była w galeriach handlowych jako narzędzie reklamowe. Szybko jednak zorientowaliśmy się, że jest ona doskonałą formą zabawy dla najmłodszych. Stworzyliśmy więc produkt dedykowany dla dzieci, który od razu stał się główną atrakcją w salach zabaw.

Następnie w 2010 roku jako pierwsi w Polsce i Europie zastosowaliśmy Interaktywną Podłogę w przedszkolach jako narzędzie edukacyjne. Przeprowadziliśmy wiele testów i badań z zespołem psychologów oraz wychowawców, z których wynikło, że nauczanie z wykorzystaniem Interaktywnej Podłogi FunFloor jest niezwykle skuteczne. Połączenie kreatywnych gier z aktywnością fizyczną sprawia bowiem, że dzieci szybciej przyswajają nowe informacje oraz błyskawicznie utrwalają zdobytą wiedzę. Stworzyliśmy więc zestawy dedykowane do edukacji FunFloor EDU wyposażone w pakiet animacji edukacyjnych.

W 2012 roku jako pierwsi w Europie zastosowaliśmy Interaktywną Podłogę FunFloor w rehabilitacji. Okazało się, że świetnie sprawdza się ona w rehabilitacji zarówno dzieci, jak i dorosłych, stanowiąc nieocenione wsparcie w procesie powrotu do pełnej sprawności fizycznej za pomocą różnorodnych możliwości aktywizowania ruchowego.

Nasze Interaktywne Podłogi coraz częściej są wybierane również przez ośrodki wsparcia osób starszych. Zaobserwowaliśmy, iż seniorzy wyjątkowo entuzjastycznie biorą udział w grach ćwiczących chociażby spostrzegawczość oraz pamięć.

Obecnie działamy w Polsce i za granicą, między innymi w Belgii, Francji, Hiszpanii, Rosji, Kazachstanie, na Litwie, Białorusi, Słowacji, Ukrainie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Chętnie podejmujemy współpracę przy indywidualnych projektach, więc jeśli masz pomysł na nową grę, z przyjemnością stworzymy ją dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością umówimy się na prezentację!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.