Edukacja w nowej odsłonie – Interaktywne Podłogi FunFloor

Nowoczesna edukacja szkolna stawia przed nauczycielami wiele wyzwań. W nieustannie zmieniającym się świecie nieraz trudno się odnaleźć, a przekazywanie wiedzy tak, aby jak najlepiej dotrzeć do uczniów – wydaje się niezwykle wymagającym zadaniem. Dlatego też warto postawić na niekonwencjonalne metody nauki i przekazywania wiedzy, które nie tylko przynoszą ogromne efekty, ale jednocześnie mają niebagatelny wpływ na podejście dzieci do ich własnej edukacji!

 

 

Interaktywna Podłoga FunFloor jest innowacyjnym rozwiązaniem, które stanowi nieocenione źródło wsparcia w procesie nauczania. Dzięki różnorodnym, kolorowym grom dzieci chętnie wezmą udział w zabawie, która przyniesie im cały ogrom korzyści. Co zatem wyjątkowego jest w Interaktywnych Podłogach?

  • Wpływają one na poprawienie zdolności motorycznych – dzięki zabawie ruchowej dzieci nie tylko stają się bardziej aktywne fizycznie, specjalne gry wpierają też rozwój tzw. motoryki małej, czyli sprawności dłoni. Jest to niezwykle pomocne w procesie nauki pisania!
  • Granie na Interaktywnych Podłogach FunFloor ma wielki wpływ na rozwijanie spostrzegawczości wzrokowo-ruchowej a także orientacji przestrzennej. Dzieci uczą się precyzyjności oraz dostrzegania i bieżącej analizy bodźców wzrokowych.
  • Dzięki zabawie na Interaktywnej Podłodze dzieci uczą się szybciej reagować na zmienne warunki otoczenia.
  • Udział w interaktywnych grach pobudza wszystkie zmysły dziecka, co wpływa na rozwój jego inteligencji oraz szybsze przyswajanie wiedzy.

 

Wypróbuj nasze Interaktywne Podłogi FunFloor i dokonaj rewolucji
w swojej szkole lub przedszkolu, zamów już teraz!

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.