Dla kogo

Dla dzieci

Najlepszą formą edukacji jest zabawa, FunFloor stworzyliśmy z myślą o dzieciach. Interaktywna podłoga łączy w sobie elementy gier komputerowych połączonych z ruchem co w obecnych czasach jest niezwykle ważne do prawidłowego rozwoju. Podczas korzystania z FunFloor dzieci angażują wszystko co mają czyli wzrok, słuch, dotyk co w połączeniu z ruchem sprawia, że metoda nauczania FunFloor jest niezwykle skuteczna a także atrakcyjna.

Dla Sal Zabaw

Interaktywna Podłoga FunFloor to najczęściej główna atrakcja, która stała się już standardem w wyposażeniu sal zabaw. Ruchowa forma zabawy doskonale wpisuje się we wszelkiego rodzaju urodziny i eventy organizowane w salach zabaw. Pakiet gier Fun został skonstruowany w taki sposób żeby każdy znalazł coś dla siebie, od najmłodszych dzieci stawiających pierwsze kroki np. przebijanie balonów, odkrywanie skarbów pod piaskiem, po starsze a nawet dorosłych np. cymbergaj, przeciąganie liny. Interaktywna Podłoga nie zajmuje dużo miejsca dzięki czemu na niewielkiej przestrzeni jesteśmy w stanie zapewnić świetną zabawę całym grupom dzieci mając w jednym miejscu kilkadziesiąt różnych zabaw.

Dla firm

Podłoga Interaktywna FunFloor jest bardzo często używana jako narzędzie marketingowe. Umożliwia dosłowne wejście w obraz i bezpośrednią styczność z wyświetlanymi treściami reklamowymi. Stanowi doskonałą formę przedstawienia oferty na targach, eventach firmowych oraz akcjach promocyjnych. Konkursy urządzane na Interaktywnej Podłodze FunFloor sprawiają, że do stoiska przyciągane są tłumy odwiedzających. Gry i animacje na wyświetlanym obrazie są dla dorosłych potencjalnych klientów świetną odskocznią od tradycyjnych form reklamy. Dzięki czemu marka przedstawiana na Interaktywnej Podłodze zostaje trwale zapamiętana.

Wynajem

Zajęcia edukacyjne na Interaktywnej podłodze FunFloor to atrakcyjna forma edukacji połączona z aktywnością ruchową. Zajęcia prowadzone są w szkołach, przedszkolach i żłobkach przez wykwalifikowanych animatorów z przyjaznym podejściem do dzieci. Podczas zajęć wykorzystuje się naturalną potrzebę zabawy i zdobywania nowych umiejętności przez najmłodszych. Uwaga dzieci zostaje ukierunkowana na treści edukacyjne poprzez stymulowanie wszystkich zmysłów. Szeroki wachlarz scenariuszy zajęć np. cyferki, literki, zwierzęta, język angielski jest dostosowany do wieku i etapu rozwoju psychofizycznego dzieci. Warsztaty realizowane są w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego.

Dla seniorów

Osoby w dojrzałym wieku szczególnie potrzebują aktywności ruchowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom seniorów stworzyliśmy narzędzie wspomagające rehabilitację ruchową. Wchodząc w świat Interaktywnej Podłogi FunFloor, grając w gry zapominamy o swoich ograniczeniach i czas spędzony na rehabilitacji upływa nie tylko bardzo szybko ale również przyjemnie. Seniorzy bardzo pozytywnie ocenili metodę pracy z Interaktywną Podłogą jako świetną formę zabawy i ćwiczeń ruchowych.

Do rehabilitacji

Interaktywna Podłoga FunFloor jest używana w rehabilitacji ruchowej. Gry stworzone są w taki sposób, że pacjenci zapominają o swoich ograniczeniach i z radością angażują się w aktywność ruchową. Dzięki temu rehabilitacje z wykorzystaniem FunFloor są zadziwiająco skuteczne. Dzieci, zamknięte w sobie, nieśmiałe często otwierają się podczas zabawy i przełamują swoje bariery. Rehabilitacja z wykorzystaniem Interaktywnej Podłogi FunFloor daje dużo radości zarówno pacjentom jak i prowadzącym, a gdy widzimy uśmiechy dzieci stawiających samodzielnie kroki wiemy, że wszystko jest możliwe.

Do hoteli i restauracji

Obecnie coraz częściej hotele i restauracje tworzą tzw kids cornery – miejsca przyjazne rodzinom, w których rodzice mogą spędzić czas na zabawie wspólnie ze swoimi dziećmi. Czas spędzony aktywnie w ruchu buduje pozytywne relacje rodzinne i daje wszystkim dużo radości. Interaktywna Podłoga FunFloor umożliwia rozgrywanie meczów piłki nożnej, czy zabawę w piasku przez cały rok niezależnie od pogody, a całe bogactwo gier sprawia, że zabawa nigdy się nie znudzi. Warto mieć ją jako wzbogacenie swojej oferty dla rodzin.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.