Dlaczego nasze Interaktywne Podłogi mają lusterka?

Większość Interaktywnych Podłóg dostępnych na rynku ma wbudowane projektory firmy Benq model MS630ST, MX631ST lub MW632ST. Dla tych urządzeń producent (firma Benq) nie przewidział możliwości pracy w pionie.

Poniżej prezentujemy fragment instrukcji obsługi projektora. W czerwonym polu znajduje się zapis dot. właściwej pozycji, w której powinno znajdować się urządzenie.


Starając się zachować jednocześnie poziome położenie projektora i prawidłową wentylację zastosowaliśmy lusterko, które odbija obraz z projektora i wyświetla go na podłodze. Lusterka zamontowane w naszych urządzeniach są całkowicie bezpieczne. Przymocowane są do konstrukcji specjalnymi śrubami i dodatkowo scalone z nią specjalnym klejem montażowym, dzięki czemu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo w użytkowaniu naszych produktów.
Lusterka są bardzo ważnym elementem naszych Podłóg, gdyż to właśnie dzięki nim możemy zapewnić długą żywotność lampy w projektorach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie narażamy naszych klientów na dodatkowe koszty związane z częstym dokupowaniem i wymianą lamp.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, prezentującą proces montowania lusterka w naszej Interaktywnej Podłodze. Ostatnie zdjęcie pokazuje, gdzie dokładnie znajduje się lusterko – jest ono wmontowane wewnątrz obudowy, dzięki czemu jest odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne:

Jeśli masz wątpliwość i nie wiesz jaki model projektora został użyty w urządzeniu, które zamierzasz kupić zawsze masz prawo spytać o to producenta interaktywnej podłogi.

Interaktywna Podłoga FunFloor to produkt polski, który powstaje w Lublinie. Nasze urządzenia produkujemy ze szczególną starannością od 2009 roku dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. Każde pojedyncze urządzenie przed wysłaniem przechodzi szereg testów pod kątem bezpieczeństwa użytkowania i niezawodności. Dzięki indywidualnemu podejściu nie tylko do klienta, ale także do samych produktów, zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą i mobilizacją do dalszej, wytężonej pracy.

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy DO KONTAKTU

Zachęcamy do obejrzenia poniższej prezentacji naszej Interaktywnej Podłogi FunFloor EDU. Zawiera ona wiele cennych informacji dotyczących specyfikacji tego modelu.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.