Pakiet Ekologia

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest dbanie o naszą planetę, stworzyliśmy więc pakiet Ekologia aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 5 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Mamy nadzieję, że gry ekologiczne nie tylko nauczą w jaki sposób segregować odpady ale na trwałe zaszczepią chęć dbania o środowisko.

Cena: 500 zł netto.

Gry wchodzące w skład pakietu:

1. CO BARDZIEJ EKO
Po wystartowaniu gry zegar zaczyna odmierzać czas, a na środku planszy pojawia się pytanie dotyczące ekologii i 2 możliwe odpowiedzi. Zadaniem gracza jest odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań poprzez zaznaczenie właściwego pola.

2. SEGREGACJA ŚMIECI
Na górze planszy znajdują się 4 kosze na śmieci: PAPIER I TEKTURA, BIO, SZKŁO oraz TWORZYWA SZTUCZNE I PLASTIK. W kółku leży śmieć, który należy umieścić w odpowiednim koszu. Zadaniem gracza jest posegregować jak najwięcej odpadów do odpowiednich pojemników zamin skończy się czas.

3. ROZKŁAD ŚMIECI
Na środku planszy wyświetlone jest się koło z pytaniem dotyczącym rozkładu śmieci, a dookoła niego 4 możliwe odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Odpowiedz na jak najwięcej pytań zanim upłynie czas.

4. SPRZĄTANIE LASU
Jesteśmy w lesie, gdzie wyrzucane są różne śmieci. Trzeba złapać jak najwięcej odpadów w ciągu 1 minuty, trzeba być szybkim i dokładnym i uważać żeby nie żaden ze śmieci nie spadł i nie zaśmiecił lasu. Kto będzie najlepiej dbał o las ten wygra.

5. ŚMIECI W RZECE
Turyści na statku wysypali śmieci do rzeki, która jest teraz bardzo brudna. Musisz wyłowić wszystkie śmieci zanim wpłyną do morza, śpiesz się zanim skończy się czas.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.