O nas

Jako firma Xvision jesteśmy producentem najbardziej profesjonalnych zestawów Interaktywnej Podłogi dostępnej obecnie na polskim rynku. Pierwszą Interaktywną Podłogę FunFloor stworzyliśmy w 2009 roku i od tamtej pory wyznaczamy kierunek rozwoju interaktywnych podłóg w Polsce.

Na początku stworzyliśmy zestaw dedykowany dla firm jako narzędzie reklamowe. Szybko jednak zorientowaliśmy się, że Interaktywne Podłogi są doskonałą formą zabawy dla najmłodszych. Stworzyliśmy produkt dedykowany dla dzieci, który spotkał się z dużym zainteresowaniem w salach zabaw jako główna atrakcja.

Następnie w 2010 roku jako pierwsi w Polsce i Europie zastosowaliśmy Interaktywną Podłogę w przedszkolach jako narzędzie edukacyjne. Przeprowadziliśmy wiele testów i badań z zespołem psychologów oraz wychowawców, z których wynikło, że taka forma prowadzenia zajęć jest niezwykle skuteczna i dzieci bardzo szybko uczą się będąc w ruchu. Stworzyliśmy zestawy dedykowane do edukacji FunFloor EDU, które dostępne są obecnie z pakietem animacji edukacyjnych.

Jako pierwsi w Europie w 2012 roku zastosowaliśmy interaktywną podłogę w rehabilitacji i okazało się, że z powodzeniem wykorzystywana jest w szpitalach i przychodniach jako wyjątkowo skuteczne narzędzie do rehabilitacji ruchowej.

Obecnie rozwijamy nasze produkty dostosowując je do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Interaktywne Podłogi FunFloor tworzymy zarówno od strony sprzętowej jak i programowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie elastycznie dostosować Interaktywną Podłogę do indywidualnych potrzeb.

Działamy w 10 krajach: Białoruś, Belgia, Hiszpania, Litwa, Polska, Rumunia, Rosja, Słowacja, Ukraina, USA.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonania, projektory w naszych urządzeniach umieszczone są w pozycji poziomej dzięki czemu zachowana jest prawidłowa wentylacja, wpływa to na dłuższą żywotność lamp w projektorach i prawidłowe działanie systemu.

Każda Interaktywna Podłoga FunFloor posiada 2 lata gwarancji i objęta jest serwisem zarówno w trakcie jak i po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego. Chętnie współpracujemy z naszymi klientami więc jeśli masz pomysł na nową grę, z przyjemnością stworzymy ją dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością umówimy się na prezentację.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.