frDla kogo frprzeznaczona jest podłoga FunFloor?

frDoskonały sposób na zaangażowanie dzieci w naukę poprzez zabawę. Ale i nie tylko...

frDla dzieci
frDla sal zabaw
frDla firm
frWynajem
frDla seniorów
frDo rehabilitacji
frDo hoteli i restauracji

frDlaczego warto
frwybrać FunFloor?

frJesteśmy producentem najbardziej profesjonalnych zestawów Interaktywnej Podłogi dostępnej obecnie na polskim rynku.

frPierwszą Interaktywną Podłogę FunFloor stworzyliśmy w 2009 roku i od tamtej pory wyznaczamy kierunek rozwoju interaktywnych podłóg w Polsce. Obecnie rozwijamy nasze produkty dostosowując je do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Interaktywne Podłogi FunFloor tworzymy zarówno od strony sprzętowej jak i programowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie elastycznie dostosować Interaktywną Podłogę do indywidualnych potrzeb.
frZawsze na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonania, projektory w naszych urządzeniach umieszczone są w pozycji poziomej dzięki czemu zachowana jest prawidłowa wentylacja, wpływa to na dłuższą żywotność lamp w projektorach i prawidłowe działanie systemu.

frZobacz filmy
frKażda Interaktywna Podłoga FunFloor posiada 2 lata gwarancji i objęta jest serwisem zarówno w trakcie jak i po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego.

frChętnie współpracujemy z naszymi klientami więc jeśli masz pomysł na nową grę, z przyjemnością stworzymy ją dla Ciebie.

frZapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację.

frTeraz każda placówka edukacyjna może zakupić Interaktywną Podłogę FunFloor ze stawką 0% VAT.

frPosiadamy indywidualną interpretację podatkową Krajowej Izby Skarbowej umożliwiającą zakup bez Vatu. Aby zamówić Interaktywną Podłogę FunFloor ze stawką 0% podatku VAT wystarczy pobrać formularz zamówienia, wypełnić dane placówki, potwierdzić pieczątką organu prowadzącego i wysłać do nas. Z ulgi może skorzystać każde przedszkole czy szkoła zarówno publiczne jak i prywatne

frInformacja o polityce przetwarzania danych osobowych

frW celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.